Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:52/9423 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
autokar, Kraków, uczestnik w wieku 12-19 lat, ubezpieczenie, 3xdziennie: śniadanie, obiad, kolacja 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

MIEJSCE

VALFREJUS to malownicza stacja narciarska położona w samym sercu Alp Sabaudzkich, w pobliżu granicy z Włochami, 7 km od Modane, na wysokości 1550 mnpm. W miasteczku znajdują się przytulne bary i kafejki, sklepiki, lodowisko oraz basen kryty. Najwyższy szczyt Punta Bagna, na który można wyjechać kolejką znajduje się na wysokości 2737 mnpm. To tutaj narodził się jeden z zimowych sportów ekstremalnych - speedriding.


ZAKWATEROWANIE

7 noclegów w rezydencji usytuowanej w pobliżu wyciągów narciarskich (50 m) i centrum miasteczka (350 m), gdzie znajduje się stacja początkowa kolejki gondolowej. Zakwaterowanie w apartamentach 6 i 8 osobowych.

Apartament 6 osobowy (36m2) - 1 pokój dzienno - sypialny z aneksem kuchennym (podwójna, wysuwana kanapa - miejsce do spania dla 2 osób), 1 sypialnia z 1 dużym łóżkiem, 1 pokój z łóżkiem piętrowym (może być wnęka bez okna), 1 łazienka z prysznicem lub wanną, WC wydzielone lub w łazience.

Apartament 8 osobowy (49m2) - 1 pokój dzienno - sypialny z aneksem kuchennym (podwójna, wysuwana kanapa - miejsce do spania dla 2 osób), 1 sypialnia z 1 dużym łózkiem,1 pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi, 1 pokój - kabina z łóżkiem piętrowym (może być bez okna), 1 łazienka z wanną i WC oraz łazienka z prysznicem i WC.


WYŻYWIENIE

śniadanie, lunch pakiet na narty, gorąca obiadokolacja (kuchnia polska). Świadczenia rozpoczynają się od obiadokolacji w dniu przyjazdu, kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.


STACJA NARCIARSKA/SKIPASS

Dwie opcje 6-dniowego skipassu do wyboru:

SKIPASS VALFREJUS - obejmujący jedną stację narciarską Valfrejus (1550-2737 mnpm) - 70 km tras narciarskich (4 czarne, 6 czerwonych, 11 niebieskich, 3 zielone, 1 bordercross), Bob Park - tor saneczkowy, Kid Park dla dzieci, 9 wyciągów: 1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 4 wyciągi orczykowe. Warunki narciarskie i trasy zobacz na stronie: www.valfrejus.com

SKIPASS ESKI-MO - obejmujący obszar narciarski Valfrejus oraz położone w pobliżu 4 inne stacje narciarskie: Aussois (1 dzień), Bonneval (1 dzień), La Norma (1 dzień), Val Cenis (1 dzień) - łącznie do dyspozycji ok. 300 km tras narciarskich. Warunki narciarskie i trasy zobacz na stronie: www.eski-mo.com.


SKIPASS CENA

1. TURNUS:
skipass VALFREJUS - cena: 102,10 EURO
skipass ESKI-MO - cena: 127,80 EURO

2. TURNUS:
skipass VALFREJUS - cena: 115,65 EURO
skipass ESKI-MO - cena: 140,65 EURO


FAKULTATYWNIE

VAL THORENS - całodzienny wyjazd do położonej najwyżej w Europie stacji narciarskiej. Cena ok. 24 euro.


CENA ZAWIERA

zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport (autokar klasy LUX), opiekę kadry (kierownik, wychowawcy - instruktorzy narciarscy, instruktor snowboardu przy min. 10 osobach), ubezpieczenie AXA SA (KL, NNW, bagaż, sporty amatorskie), bieliznę pościelową i ręczniki, taksę klimatyczną, podatek VAT, obowiązkową składkę TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny).


CENA NIE ZAWIERA

opłaty za skipass, dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, kaucji zwrotnej za apartament (50 euro/os.), ewentualnego sprzątania końcowego (88 euro/apartament - jeżeli apartament nie zostanie posprzątany, lokatorzy są zobowiązani do zapłaty za sprzątanie), świadczeń nie wymienionych w ofercie.


UWAGI

Każdy uczestnik może zabrać jedną torbę podróżną lub plecak (do 20 kg), jedną parę nart lub jedną deskę snowboardową i jedną sztukę bagażu podręcznego. Opłaty za kaucję i skipass przyjmowane są przez kadrę w autokarze lub na miejscu, po przyjeździe do ośrodka. Należy zabrać: sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy, mały plecaczek, ważny paszport lub dowód osobisty, okulary przeciwsłoneczne/gogle, krem ochronny, ręczniki. Zalecamy zabranie kasków ochronnych (obowiązkowe do 16 roku życia).

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
CzęstochowaMcDonald's - stacja BP przy trasie E7517.00
KatowiceMcDonald's - stacja BP, ul. Ofiar Katynia 519.00
Kielcezatoczka przy dworcu PKP14.00
Krakówul. Reymonta - parking przed stadionem Wisły17.00
Rzeszówul. Pułaskiego - ROSiR15.00
Tarnówparking przed hotelem Tarnovia15.00
ŁódźŁódź Kaliska - parking od al. Włókniarzy15.00

Atrakcje

· SKIPASS W DWÓCH OPCJACH - 70 LUB 300 KM TRAS
· REZYDENCJA 350 METRÓW OD KOLEJKI GONDOLOWEJ
· WYJAZD DO VAL THORENS (FAKULTATYWNIE)

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny