Oferta

Irlandia samolot z Krakowa

Inne Inne Irlandia
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Telefon
  • Restauracja

Symbol oferty:290/18292 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pokój 2-,3-os., śniadania, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Promocja -300zł, uczestnik, KRK-DUB, DUB-KRK 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

5 noclegów w hotelach**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 5 śniadań, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wym.55x40x20 cm), autokar wg programu, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 110 EUR na bilety wstępu, transfer lotnisko - hotel -lotnisko, przejazdy komunikacją miejską i obligatoryjnych przewodników, opłaty lokalne

PROGRAM IMPREZY

IRLANDIA - spacerem po Zielonej Wyspie 6 dni
Dublin, Kilkenny, Cashem, Killarney, Pętla Kerry, Klify Moher, Burren, Galway


1 dzień - zbiórka na lotnisku w Balicach na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Dublina. Transfer do hotelu, pozostawienie bagaży. Przejazd do Dublina. Zapoznanie z miastem. Spacer Temple Bar, ulicą słynącą z najlepszych dublińskich restauracji i pubów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg. (ok. 60 km).

2 dzień - śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Irlandii: Zamek Dubliński, katedra św. Patryka - główna katedra Kościoła Irlandii, Katedra Chrystusa - najstarsza w Irlandii, Wood Quay - pozostałości po osadach Wikingów. Spacer O’Connell Street - główną arterią miasta. Po drodze zobaczymy m.in. Custom House, pomnik Jamsa Joyca’a, Gate Theatre. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg. (ok. 40 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do miasta Kilkenny, średniowiecznej stolicy Irlandii, zwiedzanie średniowiecznego zamku górującego nad miastem. Przejazd do Cashel, nad którym wznosi się Skała Cashel, będąca niezwykłą wapienną skałą, na której zachowały się wspaniałe budowle, m.in.: największy w Irlandii kościół romański, ogromna średniowieczna katedra, XI-wieczna okrągła wieża, unikatowy wczesnoceltycki krzyż św. Partyka. Przejazd na południe. Zwiedzanie Blarney Castle - możliwość pocałowania Blarney Stone. Legenda głosi, że dzięki temu pocałunkowi otrzyma się dar elokwencji i umiejętności przekonywania. Przejazd do hotelu
w okolice Cork. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 310 km).

4 dzień - śniadanie. Przejazd przez Park Narodowy Killarney. Rejon ten słynie z wspaniałych widoków, które tworzą jeziora Killarney, wraz z otaczającymi je górami. Przejazd na południowy-zachód do hrabstwa Kerry, uznanego za jedno z bardziej malowniczych hrabstw Irlandii, gdzie dominują skały i morze. Przejazd pętlą Kerry, ok. 200 km trasą widokową, ciągnącą się wzdłuż postrzępionych wybrzeży półwyspu Iveragh. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg. (ok. 270 km)

5 dzień - śniadanie. Przejazd na tereny klifów i rozległych wapiennych równin Burren, sławnych ze swoich megalitycznych kopców i grobowców z epoki kamienia łupanego oraz pierścieniowatych fortów z epoki żelaza. Przejazd do Galway, celtyckiej stolicy Irlandii, zwiedzanie: m.in. Eyre Square, Lynch’s Castle, brama Brown, Kościół św. Mikołaja. Powrót do Dublina. Obiadokolacja.* Nocleg. (ok. 450 km)

6 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie: Galeria Narodowa, Trinity College (uczelnia założona przez królową Elżbietę I), Bank of Ireland. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Krakowa. (ok.30 km)

Cena obejmuje: 5 noclegów w hotelach**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 5 śniadań, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wym.55x40x20 cm), autokar wg programu, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW/ czas lotu ca 3:00 h/
Kraków -Balice, wyloty godz.8:40-10:40
Dublin T1, wyloty godz. 16:50-20:45

OPŁATY DODATKOWE

*Dopłata do 4 obiadokolacji: 570 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 690 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 110 EUR na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską , obligatoryjnych przewodników, transfery i opłaty miejscowe.

Dopłata do bagażu rejestrowanego do 20 kg (maks. wymiary 81x119x119 cm): 250 zl


Atrakcje

Pętla Kerry, Klify Moher, Guiness, Dublin

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-06-22 - 2018-06-27   (Piątek - środa) 6 3290 PLN2700 PLN sprawdź miejsca
2018-08-10 - 2018-08-15   (Piątek - środa) 6 3290 PLN2700 PLN sprawdź miejsca