Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1059/2852 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, kolonia / obóz w Szklarskiej Porębie, narty, skladka na TFG (0zł) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

ZIMOWE SZALEŃSTWO W KARKONOSZACH

SZKLARSKA PORĘBA
narty, snowboard, aqupark, Alpina Coaster, snowtubing, kulig
(zimowisko 8-13 lat i obóz 14-18 lat)

SZKLARSKA PORĘBA - miejscowość wypoczynkowa i turystyczna, położona u podnóża Szrenicy jeden z największych ośrodków narciarskich w Sudetach Zachodnich. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce kompleksów narciarskich SKI ARENA -Szrenica”, której górna stacja znajduje się na wysokości 1362 m npm. W skład kompleksu wchodzą kolej linowa z podwójnym krzesłem oraz wyciągi orczykowe, kolejka -Karkonosze Expres” (6-osobowe krzesło) jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Łączna długość tras wynosi 12 km, w tym 9 km sztucznie naśnieżanych (opis warunków narciarskich: www.szklarska.net.pl, ceny karnetów www.sudetylift.com.pl/cennikl.
Szklarska Poręba to urokliwe miasto które gwarantuje udany wypoczynek również dla osób nie jeżdżących na nartach, oferuje liczne trasy spacerowe, muzea, kawiarnie, kolejki, Park Linowy, Dinopark, zjeżdżalnie.

ZAKWATEROWANIE - trzygwiazdkowy PENSJONAT -Pory Roku”, o wysokim standardzie, po generalnym remoncie, położony w centrum Szklarskiej Poręby. Posiada pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2+1, 2+2 z łazienkami, wszystkie są wyposażone w TV SAT, telefon, bezprzewodowy internet. Do dyspozycji uczestników: stołówka, świetlica z TV, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, siłownia. Za dodatkową opłatą możliwość korzystania z Kapsuły Piękności, cymbergaja. Ośrodek położony blisko stacji na Szrenicę ok. 600, do najbliższego wyciągu ok. 300 metrów. do krytego basenu ok. 400 metrów. Wypożyczenie sprzętu narciarskiego ok. 25-30 zł/dzień.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.

PROGRAM GRUPY NARCIARSKIEJ I SNOWBOARDOWEJ:
1. Szkolenie narciarskie lub snowboardowe:
Na stoku uczestnicy zostają podzieleni na początkujących i jeżdżących - każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia na stoku z instruktorami odbywają się codziennie. Najwytrwalszym miłośnikom szusowania proponujemy wypad na nocne oświetlone stoki.. Korzystać będziemy z nowoczesnego kompleksu SKI Arena Szrenica, składającego się z kolei krzesełkowej na Szrenicę i kilku wyciągów orczykowych. Nie zabraknie też odrobiny teorii na temat pielęgnacji sprzętu oraz praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku.
2. wycieczka autokarowa do Czech do wyboru: a/ do Liberca: zabawy w największym w Czechach aquaparku: baseny, zjeżdżalnie, masaże, sauny, kąpiele wirujące, masujące, jaskinie (szczegóły: www.centrumbabylon.cz), następnie wizyta w niedawno otwartym mega atrakcyjnym Parku Nauki i Zabawy - iQlandia . W iQlandii odwiedzający mogą odbyć m.in. trening kosmonauty, powędrować z wnętrza Ziemi do odległych galaktyk, doświadczyć trzęsienia ziemi, przeżyć wichurę, spadające bomby, obejrzeć taniec błyskawic, zrozumieć jak działają najróżniejsze urządzenia, spotkać się z robotem przyszłości, dowiedzieć się jak powstał Kosmos, na desce skateboardowej przelecieć przez cały Układ Słoneczny, w studio telewizyjnym można zobaczyć jak się prowadzi wiadomości, można spróbować dań kuchni molekularnej , wziąć udział w ciekawych eksperymentach, warsztatach rozwiązać zawiłe zadania kryminalistyki, (http://www.iqlandia.cz/pl, lub b/ do Harrachova, jazda na nartach na jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich SKI Arena Harrachov.


3. Czas poza stokiem upłynie na miłej zabawie w dobrym towarzystwie i pod opieką wychowawców., w programie m.in.
- wizyta w Parku Rozrywki Esplanada (www.parkesplanada.pl), doskonała zabawa i adrenalina dla każdego od 6 do 99 lat, m.in. zjazd zjeżdżalnia grawitacyjną Alpinie Coaster
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- snowtubing - czyli zjazd na gumowej opinie
- zawody, dyskoteki

TRANSPORT :
PKP - z Warszawy, Łodzi, Wrocławia + 100 zł., oraz wyjazdy z Katowic, Bytomia, Gliwic, Opola, + 130 zł ze Szczecina, Radomia, Ostrołęki, Płocka, Olsztyna, Białegostoku, Gdańska, Rzeszowa, Lublina + 150 zł,
Wyjazdy realizowane przy min, 7 uczestnikach
W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.
Dokładna informacja o zbiórce zostanie przekazana 3 dni przed rozpoczęciem turnusu.

IMPREZY FAKULTATYWNE:
1. Praga, zwiedzania praskich zabytków pod opieką doskonałych przewodników obejmuje Stare Miasto wraz z siedzibą władców Czech - Hradczanami , Katedrą Św. Wita , Mostem Karola oraz Placem Wacława, cena 85 zł + ok. 200 CZK
2. Kulig z pochodniami, wieczorna, atrakcyjna przejażdżka kuligiem pomiędzy karkonoskimi zaspami, cena 60 zl/os.
3. Wycieczka do Term Cieplickich - kąpiel w basenach termalnych z hydromasażami, huśtawkami, zjeżdżalniami, gejzerami, dziką rzeką , następnie wizyta w Parku Miniatur w Kowarach (wycieczka w I turnusie), cena 80 zł/os.
4. wycieczka do Karpacza, wizyta Muzeum Konsol i Gier Video, zabawa w atrakcyjnym Parku Wodnego Tropikana w hotelu -Gołębiewski, udział w imprezie Projekt Arado, cena 100 zł/os. cena 100 zł/os
5. Zajęcia na basenie - 25 zł/godz,os.
6. Lodowisko: 15 zł wstęp i wypożyczenie łyżew, 8 zł - wstęp z własnymi łyżwami
Wycieczki fakultatywne oraz warsztaty realizowane są przy zgłoszeniu się min. 10 osób.

Cena podstawowa obejmuje : zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NW (5 tys. zł), program, kadrę wychowawczą, opiekę instruktora narciarstwa lub snowboardu.
Cena podstawowa nie obejmuje: opłat za karnety narciarskie (50 zł - 70 zł/dzień w zależności od umiejętności i wieku), dopłat do transportu z poszczególnych miast., ubezpieczenia od kosztów rezygnacji AXA : + 2,8 % ceny imprezy, dodatkowego ubezpieczenia SKI 16 zł/os.
OBLIGATORYJNA KAUCJA 25 ZŁ PŁATNA NA MIEJSCU.
W czasie jazdy na stoku obowiązuje kask ochronny.
Uczestnicy karnety na wyciągi opłacają we własnym zakresie (www.sudetylift.com.pl/cennikl.) oraz we własnym zakresie zapewniają sprzęt narciarski (wypożyczenie sprzętu narciarskiego ok. 25-30 zł/dzień).

Uwagi:
1. Obligatoryjna kaucja w wysokości 25 zł płatna na miejscu w ośrodku.
2. Każdy uczestnik powinien posiadać aktualny paszport lub dowód osobisty.
3.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny