Oferta

San Giovanni Rotondo samolot z Krakowa

Neapol Campania Włochy
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:279/18292 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Kraków, pokój 2-,3-os., śniadania, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dopłata do bagażu rejestrowanego, uczestnik, KRK-NAP, NAP-KRK, Promocja Zimowa 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelach *** (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, przejazd autokarem lub busem na trasie Neapol-San Giovanni Rotondo-Neapol, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 125 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wjazdy do miast i komunikację miejską, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

PROGRAM IMPREZY

San Giovanni Rotondo
San Giovanni Rotundo, Pompeje, Capri, Neapol


1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotundo - zwiedzanie Starego i Nowego sanktuarium.
Przejazd do Monte San Angelo - Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie, na skutek zalania lawą. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 250 km)

3 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziem-nomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)


4 dzień - śniadanie. Przejazd do Neapolu - spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Krakowa. (ok. 50 km)


Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, 3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, 2 obiadokolacje, przejazd busem lub autokarem na trasie Neapol - San Giovanni Rotondo - Neapol, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h
Kraków Balice , wyloty godz. 15.30
Neapol, wyloty godz.16.50

Przelot liniami lotniczymi EasyJet.

Bagaż podręczny do 10 kg i wymiarach nie przekraczających 55cm x 40 cm x 20 cm

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

OPŁATY DODATKOWE


Dopłata do pokoju 1-osob.: 220 zł
Podatek na TFG: 10 zł

Dopłata do bagażu rejestrowanego: 250 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 125 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, wjazdy do miast i przejazdy komunikacją miejską, prom na Capri i wokół wyspy, transfer hotel - lotnisko - hotel, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-05-30 - 2018-06-02   (środa - Sobota) 4 2250 PLN2060 PLN sprawdź miejsca
2018-07-25 - 2018-07-28   (środa - Sobota) 4 2060 PLN sprawdź miejsca
2018-09-19 - 2018-09-22   (środa - Sobota) 4 2250 PLN2060 PLN sprawdź miejsca
Powiększ mapę